HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Estee Bade  gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel üretimde sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Estee Bade kurulduğu ilk günkü heyecan ve azmini kaybetmeden çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ederek, her geçen gün çağın teknolojik gelişmelerini takip edip kendini yenileyerek, sürekli büyümüştür. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizi yenileyerek, sadece firmamızın bulunduğu İZMİR’de değil, tüm dünyadaki müşterilerimize hizmet vermek amacındayız.

BİLGİ - BİRİKİM - TECRÜBE

BİZE ULAŞIN

7 gün açığız  ·  09.00 - 18.00

+90 232 461 21 75  

BİZE YAZIN

NEDEN BİZ?

Estee Bade moda evi kurulduğu ilk günlerdeki heycan ve azmini korumakta, her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek kendini yenilmekte ve büyümektedir. Bu vesileyle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek tek amacımızdır.

Estee Bade moda evi müşterisinin isteği doğrusunda yeniliklere ve değişimlere açık olarak gelinlik üretiminde hizmet verir.

Her ürün için bedeniniz dikkate alınarak dikim yapılır.

Bayan giysilerinde provalı dikim yapmaya özen gösteririz.

Hayalinize ve zevkinize hitap eden kaliteli ürünleri zamanında sizlere teslim ederiz.

Estee Bade gelini olmak bir ayrıcalıktır, çünkü burda size özel değer verilir. Duyguların en güzeline "evet" derken tıpkı yüzlerce gelin gibi sizde Estee Bade gelini olma ayrıcalığı ile mutluluğa uğurlanırsınız.

Hayal ettiğiniz modellerle ilgili bizimle irtibat kurarak, kişiye özel olarak provalı veya provasız gelinlik diktirebilirsiniz.

Sizleri zerafetin adresine bekliyoruz.

TASARIM

Her yıl yenilenen gelinlik koleksiyonumuz yüzlerce özgün model ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Koleksiyonumuza dahil olan gelinliklerden seçim yapabileceğiniz gibi, size özel tasarım seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz.

FOTO GALERİ

BİZE ULAŞIN

  +90 232 461 21 75

   Yavuz Selim Caddesi No:36 Çamdibi İZMİR

  info@esteebade.com.tr

  Başa Dönüş     |     ©  Copyright Tüm Hakları Saklıdır Estee Bade       

  SİSTEMEDYA     |       tarafından     |       yapılmıştır.